Вчимося, друзі, слово любити,

Слово до слова - й думка сповита.

Люди без думки - птиці безкрилі,

З думкою люди мудрі й щасливі!

Акторська майстерність

Учні нашого закладу дебютували в обласному фестивалі виконавчої майстерності "Поетичний камертон Ліни Костенко", із захопленням займаються в театральній студії "Роксолана".

Патріотичне виховання на уроках

На уроках суспільно-гуманітарного циклу вчителі приділяють увагу формуванню морально-духовних цінностей, звичаїв, традицій українського народу та патріотизму.

Методичні декади

Кафедра вчителів МО суспільно-гуманітарного циклу - креативна, творча та активна! Кожен рік проходить методична декада, протягом якої вчителі проводять показові уроки, літературні вечори, презентують захисти учнівських проектів, де діляться знахідками, досвідом.

Рольові ігри на уроках

Наші учні дуже полюбляють казкові уроки-подорожі.

Використання поєзії та пісень на уроках англійської мови, як засобу розвитку англітичного мислення

Співпраця з бібліотеками міста

Наш заклад протягом багатьох років співпрацює з Херсонською обласною науковою бібліотекою ім. О. Гончара та Херсонською обласною дитячою бібліотекою ім. Дніпрової Чайки. Ці зустрічі допомагають учням здійснити подорож до захоплюючого книжкового світу.

Дітям дуже подобаються пізнавальні заходи, які проводилися разом з співробітниками бібліотечного відділу обслуговування, особливо презентації по творчості класиків і сучасних письменників.

Зустрічі з письменниками Херсонщини

Традиційно відбуваються зустрічі з письменниками Херсонщини. До нас завтіли дитяча поетеса, лауреат фестивалю "Слав'янська ліра" Крижановська Людмила Миколаївна, поет-письменник Загороднюк Василь Степанович, український поет, художник,лауреат Шевченківської  премії Кичинський Анатолій Іванович, творчий доробок яких присвячений  вивченню рідного барвистого Таврійського краю.

Методична скринька

Педагоги нашого методичного об'єднання розробляють кейси з презентаціями до уроків, складають фонотеку з художніх та навчальних кінофільмів (відповідно до програм з зарубіжної, української літератури та мови). Користуємося електронними посібниками, поповнюємо свої електронні скриньки, в яких накопичуємо тестові завдання, перевірочні та контрольні матеріали, тести до ЗНО.