Бібліотекар

Рудя Людмила Миколаївна

Робота бібліотечного сектору шкільної ради самоврядування.

До бібліотечного сектору входять діти з 5-го по 11-й класи.

БС співпрацює з бібліотекарем по залученню читачів до користування навчальною літературою;

– БС сприяє виробленню потреби в систематичному читанні;

– БС проводить рейди по перевірці стану збереження підручників;

– БС бере участь в організації і проведенні книжкових виставок, бібліотечних годин;

БС бере участь в операціях «Книжкова лікарня»;

БС звітує перед Радою Самоврядування про роботу сектора

Робота бібліотечного клубу «Життєвий орієнтир»

В наш клуб приходять люди з громадських організацій. Це юристи, адвокати, психологи, історики, діячі культури. Зустрічі проводяться для дітей 5 – 11 кл і для дорослих. Ми розмовляємо на теми: насилля в сім’ї, торгівля людьми, проводимо юридичні і психологічні консультації, дітям розповідають про культуру і історію нашого міста, також дітей запрошують на різні заходи.

Співпраця з Херсонською обласною дитячою бібіліотекою (ХОДБ)

Наша шкільна бібліотека тісно співпрацює з ХОДБ. Наших учнів завжди запрошують до Херсонської обласної дитячої бібліотеки на цікаві заходи, зустрічі з письменниками, або просто прийти почитати книжки. Бібліотекарі з ХОДБ приїздять до нас у школу на канікулах і проводять бібліотечні уроки, інтелектуальні ігри, конкурси.